Grupper

Grupper barn høst  17:

Fredag 24 november klokken 18.00 og Generalprøve Mandag 20 november kloken 16.00-17.30:

Fram 4-6 år: Victoria Elisabeth Holt, Oda Dolven, Pernille Hagen Knudsen, Malin Skjegestad- Husebø, Mie Sophie Prent Hamer, Emilie Martinsen, Vilde Horpestad Solås, Linnea Kaupang Olsen, Aurora Samsing, Ane Furuseth- Midgard, Sofie Malnin, Freja Nikolajsen, Leonora Nikolajsen, Luna Svenske, Lykke Margrethe Andersen, Vilde Mikalsen, Maja Skjelde, Mari N Joakimsen, Ella Strømberg, Natalie Torp- Hestnes, resten danser lørdag 25 november klokken 18.00 eller lørdag 25 november klokken 11.00

Fram 6-9 år: De som danser klokken 15.00 kun Ringshaug skole + Emilie og Ida Sofie, resten danser lørdag 25 november klokken 11.00 eller lørdag 25 november klokken 18.00.

Fram 9-12 år. Alle fra Ringshaug skole + Eline og Daniella, resten danser lørdag 25 november klokken 18.00 eller lørdag 25 november klokken 11.00

Lørdag 25 november klokken 11.00 og generalprøve Mandag 20 november klokken 17.30-19.00:

Melsom 4-6 år: Alle + Noen fra Messehuset: Malin Henriksen Solberg, Marie K Ødegård, Sofie Hellestad Bugten, Mille Ulseth Sætherlid, Emilie Synøve Høli Schmidt, Louise Mathea Holmene, Alisa Petjukevica, Sana Sørby Larsen, Viola Gustavsen, Mina Skytoen, Isabelle Ringstad Heimtun.

Melsom 6-9 år: Alle + Fram: de som danser klokken 15.00 kun Volden skole

Melsom 9-12: Alle+ Iselin W Sivertsen og Kathrine Bjaaland

Lørdag 25 November. klokken 14.00 og generalprøve tirsdag 21 november klokken 16.00-17.30.

Herstad 4-6 år: Kun Anna Cornelia Storøy Sjonlotton, Ingrid Akerholt-Landsrød, Hermine Slatta, Carina B Millar, Christina Johannessen, Fillippa Victoria Sundin, Emma Christine Åsebø Morel, Ellinor Thin Neslow, Selma Broen Mørch, Eline Nesheim- Kaggerud, Caja Mortvedt Olsrød, Isabella Ørfeldt Josefsen, Malia Tønnesen Ervik, Elvira Myredal Ludvigsen, Karoline Sanne Lind, Elvira Myhre, Michelle Lie Windingstad, Kari Moger Gevelt, Annie Maltau Knudsen og Thea Mong Ellefsen, resten danser søndag 26 november klokken 15.00

Herstad 6-9 år: Alle som ikke står skrevet Søndag 26 november klokken 15.00

Herstad 9-12 år: Deles i to, (info kommer) resten danser søndag 26 november klokken 15.00

Lørdag 25 November. klokken 18.00 og generalprøve tirsdag 21 november klokken 17.30-19.00

Fram 4-6 år: Alle som ikke står skrevet fredag 24 november klokken 18.00

Fram 6-9 år: Alle som danser tirsdager klokken 18.00 + 6 stk som danser klokken 15.00 kun Åsgårdstrand skole

Fram 9-12 år: Alle fra Husvik, Presterød, Sandåsen og horten skole

Søndag 26 november. klokken 12.00 og generalprøve onsdag 22 november klokken 16.00-17.30:

Revetal 4-6 år: Alle

Revetal 6-9 år: Alle som ikke står skrevet søndag 26 november klokken 15.00

Revetal 9-12 år: Alle

Søndag 26 november. klokken 15.00 og generalprøve onsdag 22 november klokken 17.30-19.00:

Herstad 4-6 år: Alle som ikke står skrevet lørdag 25 november klokken 14.00

Herstad 6-9 år: Kun Felista Shoni Halvorsen, Vilde Synnøve Budeng Larsen,Sofie Ottesen- Smestad, Vilde Fuglestrand Løvald, Mie Sofie Dahl Rørstad, Eline Isabell Mustaparta Olson, Mathilde Rougnø Bakke, Emilie Mobakk Sæther, Nora Solheim Lilleberg, Sara Skuggedal Konjuhi, Sara Holmgren, Lineah Andersen, Nora Medb, Nadia Othman, Sofie Myhre, resten danser lørdag 25 november klokken 14.00 + Revetal: Anniken Holt, Jenny Cecilie Skinnes Vestland, Amalie Jensen Lian, Maria Myklebust Lima, Johanna Næss, Emma Sophie Brattland Eilertsen, Elise Svinsholt, Renate Holtermann, Isabella Pukerud, Hanne Hucal, Mia Myhre Lefsaker, Olivia F. Leth, Kristine Gunnerud

Herstad 9-12 år: Deles i to, (info kommer) resten danser lørdag 25 november klokken 14.00 + Halvparten av Messehuset 9-12 år de som også danser ung aspiranter

Søndag 26 november. klokken 18.00 og generalprøve torsdag 23 november klokken 16.00-17.30:

Messehuset 4-6 år: Alle som ikke står skrevet på lørdag 25 november klokken 11.00

Messehuset 6-9 år: Alle

Messehuset 9-12 år: De som ikke danser ung aspiranter, resten danser Søndag 26 November klokken 15.00

Grupper ungdom:

Fredag 24 november klokken 18.00:

Ung aspiranter danses av: Elite, aspiranter og junior

12-16 danses av: Elite, aspiranter og junior

Ungdom øvet danses av: Elite, aspiranter og junior

Lørdag 25 november. klokken 11.00 og generalprøve mandag 20 november klokken 19.00:

Ung aspiranter danses av: Ung Aspiranter gruppe A +  Junior gr 1  + aspiranter gr 1 + Elite

12-16 danses av: 12-16 gruppe A+ Junior gr 1 + aspiranter gr1+ Elite

Ungdom øvet danses av: Ungdom øvet gruppe A + Junior gr 1 + aspiranter gr 1 +  Elite

Lørdag  25 november klokken 14.00 og generalprøve tirsdag 21 november klokken 19.00

Ung aspiranter danses av: Ung Aspiranter gruppe B + Aspiranter gr 2 + Junior gr 2+ Elite
12-16 danses av: 12-16 gruppe B+ Aspiranter gr 2 + junior gr 2 +  Elite
Ungdom øvet danses av: Ungdom øvet gruppe B+ Aspiranter + Junior+  Elite

Lørdag 25 november  klokken 18.00

Ung aspiranter danses av: Elite, aspiranter og junior
12-16 danses av: Elite, aspiranter og junior
Ungdom øvet danses av: Elite, aspiranter og junior

Søndag 26 november. klokken 12.00 og generalprøve onsdag 22 november klokken 19.00

Ung aspiranter danses av: Ung Aspiranter gruppe C + Junior  gr 1 + Aspiranter gr 1+ Elite
12-16 danses av: 12-16 gruppe C + Junior + Aspiranter gr 1+  Elite
Ungdom øvet danses av: Ungdom øvet gruppe C + Junior  + Aspiranter + Elite

Søndag 26 november klokken 15.00 og generalprøve torsdag 23 november klokken 19.00

Ung aspiranter danses av: Ung Aspiranter gruppe D + Elite
12-16 danses av: 12-16 gruppe D+ Aspiranter gr 2 + Junior gr 1 Elite
Ungdom øvet danses av: Ungdom øvet gruppe D+ Aspiranter  + Elite

Søndag 26 november. klokken 18.00

Ung aspiranter danses av: Elite, aspiranter og junior
12-16 danses av: Elite, aspiranter og junior
Ungdom øvet danses av: Elite, aspiranter og junior