Grupper

Grupper høst 18.

Forestilling: Fredag 23 November kl 18.00

Generalprøve: Mandag 19.november kl 16.00 for 4-6, 6-9 og 9-12

4-6 år: Velotel (de som ikke står lørdag 14.00)

6-9 år: Velotel (Ringshaug og Volden)

9-12 år: Velotel (Ringshaug og volden + Eline, Daniella og Johanna)

Ung aspiranter: Hele Junior og Aspiranter

12-16: Hele Junior og Aspiranter

Ungdom øvet: Hele Junior og Aspiranter

Forestilling: Lørdag 24 november kl. 11.00

Generalprøve: Mandag 19. November kl. 17.30 for 4-6, 6-9 og 9-12

Generalprøve: Mandag 19 November kl. 19.00 for ung asp, 12-16 og ungdom

4-6 år: Herstad (de som ikke står søndag 15.00)

6-9 år: Herstad (de som ikke står søndag 12.00)

9-12 år: Herstad (alle)

Ung aspiranter mandag (deles i to): Gruppe 1 + Gruppe A junior og A aspiranter

12-16 mandag (deles i to): Gruppe 1 + Gruppe A junior og A aspiranter

Ungdom øvet mandag (deles i to): Gruppe 1 + Gruppe A junior og A aspiranter

Forestilling: Lørdag 24 november kl. 14.00

Generalprøve: Tirsdag 20. November kl. 16.00 for 4-6, 6-9 og 9-12 

Generalprøve: Tirsdag 20 November kl. 19.00 for ung asp, 12-16 og ungdom

4-6 år: Velotel (Sofia Malvin, Frida Kristiansen, Hannah Gjertsen, Allegra Holtan, Sunniva Ausland, Annabell Olsen, Alba Skov- Norderhaug, Nora Sjøvåg, Mathea Mellum, Aurora Bakke, Lilly De Lange, Luna Martinsen, Vilde Mikalsen, Isabella Hewitt, Andrea Stensen, Olivia Linnerud, Live Salvesen- Stensen, Amelia Hewitt, Sofia Kessel og Ane Schwebs )

6-9 år: Velotel (Sandåsen og Husvik)

9-12 år: Velotel (Husvik og Presterød + Solveig Gravdal)

Ung aspiranter mandag (deles i to) : Gruppe 2 + Gruppe B Junior og B Aspiranter

12-16 mandag (deles i to) : Gruppe 2 + Gruppe B Junior og B Aspiranter

Ungdom øvet mandag (deles i to): Gruppe 2 + Gruppe B Junior og B Aspiranter

Forestilling: Lørdag 24 november kl. 18.00

Generalprøve: Tirsdag 20. November kl. 17.30 for 4-6, 6-9 og 9-12 

Generalprøve: Tirsdag 20 November kl. 19.00 for ung asp, 12-16 og ungdom

4-6 år: Revetal (alle)

6-9 år: Revetal( Alle)

9-12 år: Revetal ( Alle)

Ung aspiranter onsdag (Deles i to): Gruppe 3 + Gruppe A junior og A Aspiranter

12-16 onsdag (Deles i to): Gruppe 3 + Gruppe A junior og A Aspiranter

Ungdom øvet  (Deles i to) : Gruppe 3 + Hele junior og aspiranter

Forestilling: Søndag 25 november kl. 12.00

Generalprøve: Onsdag 21. November kl. 16.00 for 4-6, 6-9 og 9-12 

Generalprøve: Onsdag 21 November kl. 19.00 for ung asp, 12-16 og ungdom

4-6 år: Melsom (alle )

6-9 år: Melsom (alle) + Herstad (Linea Cimili, Pia Vestbye, Anastasia Piekna- Ostrowska, Maja Sunde, Iselin Holland, Erle Ness- Jacobsen, Adele Westbye Smith, Madicken Thon Finne, Veronika Gudbrandsen, Ella Kristiansen)

9-12 år: Melsom (alle)

Ung aspiranter onsdag (Deles i to): Gruppe 4 + Gruppe B junior og B Aspiranter

12-16 onsdag (Deles i to): Gruppe 4 + Gruppe B junior og B Aspiranter

Ungdom øvet (Deles i to): Gruppe 4 + Hele junior og aspiranter

Forestilling: Søndag 25 november kl. 15.00

Generalprøve: Onsdag 21. November kl. 17.30 for 4-6, 6-9 og 9-12

Generalprøve: Onsdag 21 November kl. 19.00 for ung asp, 12-16 og ungdom 

4-6 år: Herstad ( Martine Farstad, Ellinor Neslow, Christina Johannessen, Isabella Josefsen, Vilde Larsen, Annie Knudsen, Mie Nilsen, Sara Solheim, Ulrikke Finne) og Messehuset (Lilly Røed, Tuva Høivik, Mina Amrimehr Eline Hamre, Ingrid Teie, Hedvig Hove, Ene Mehmetaj, Karoline Kråkenes, Alisa Petjukevica, Julie Mathisen, Leah Myhre, Thea Hem, Leah Røed, Celine Roglien, Iben Erlandsen

6-9 år: Velotel (Uten DFO og Presterød) og Messehuset (Andrea Høivik, Emma Åsheiemer, Leah Hamre, Thilde Hamre, Agnes Hovi, Elenea Mehmetaj, Sara Larsen, Vilde Hagen, Viola Gustavsen, Hanne Kråkenes, Emma Røed, Natalie Torp- Hestnes, Pernille Ødegaard- Andersen)

9-12 år: Messehuset (deles i to)

Ung aspiranter torsdag (deles i to) : Gruppe 5 + Gruppe A Junior og  A Aspiranter

12-16 torsdag (deles i to) : Gruppe 5 + Gruppe A Junior og  A Aspiranter

Ungdom øvet torsdag: Gruppe 5 + Gruppe A Junior og  A Aspiranter

Forestilling: Søndag 25 november kl. 18.00

Generalprøve: Torsdag 22. November kl. 16.00 for 4-6, 6-9 og 9-12 

Generalprøve: Torsdag 22 November kl. 17.30.00 for ung asp, 12-16 og ungdom

4-6 år: Messehuset (de som ikke står søndag 15.00)

6-9 år: Messehuset (de som ikke står søndag 15.00)

9-12 år: Messehuset ( deles i to)

Ung aspiranter torsdag (Deles i to): Gruppe 6 + gruppe B Junior og  B Aspiranter

12-16 torsdag (Deles i to): Gruppe 6 + Gruppe B Junior og  B Aspiranter

Ungdom øvet torsdag (Deles i to): Gruppe 6 + gruppe B Junior og  B Aspiranter